Державною екологічною інспекцією Південного округу на території Біленківської та Долинської громад Запорізької області було зафіксовано масову незаконну порубку дерев невстановленими особами.


Внаслідок вирубки зелених насаджень довкіллю завдано шкоди на суму понад 3,4 млн грн.


Встановлено, що відповідальний лісокористувач – ДП «Ліси України» – не забезпечив належної охорони та збереження лісових ресурсів, що й дало змогу вчинити порушення законодавства.


Запорізька окружна прокуратура спільно з Держекоінспекцією Південного округу подала позов до суду щодо стягнення завданих збитків. Суд підтримав позовні вимоги у повному обсязі, зобов’язавши ДП «Ліси України» відшкодувати заподіяну шкоду в повному розмірі.


Закликаємо всіх постійних лісокористувачів, органи місцевого самоврядування та відповідальних осіб до належного виконання обов’язків щодо охорони, захисту та раціонального використання лісових ресурсів.




Сайт ДЕІПО (https://www.pivden.dei.gov.ua/)🇺🇦 Facebook ДЕІПО (https://www.facebook.com/stateecoinspsouthcircle)🇺🇦Telegram ДЕІПО (https://t.me/+vRDDTMlbUZBjYjE6)🇺🇦 ЕкоЗагроза (https://ecozagroza.gov.ua/report)

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці